O firmie Boto Decors 2020-10-01T09:05:17+00:00

O firmie

Boto

to jedno z pierwszych biur nieruchomości, założonych na wrocławskim rynku. Założone w roku 1992. Zaufało Nam kilka tysięcy klientów dla których przeprowadziliśmy udane transakcji kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości: mieszkań, domów, gruntów i obiektów komercyjnych na terenie Wrocławia i okolic. Z naszej wiedzy i doświadczenia na co dzień korzystali zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni, m.in. deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz banki. Zawsze dbaliśmy o najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych dla Państwa usług. Dane nam Zlecenia realizowaliśmy w sprawnie działającym zespole agentów oraz współpracujących z nami architektów, inżynierów budowlanych, księgowych, doradców kredytowych oraz prawników i kancelarii notarialnych.
Wierzymy, że uczestniczymy przy transakcjach Naszych klientów i pomagamy w zmianach życiowych na lepsze, oraz w powiększaniu majątku i rozwoju Firm.

W roku 2019 rozpoczęcie działalności pod marką własną Jadwiga Spychała Nieruchomości Wieloletnie doświadczenie wiedza i szerokie kontakty pozwalają na pracę wyłącznie dla klientów z polecenia, dbających o swój majątek, którzy potrzebują wysokiej klasy profesjonalnej obsługi transakcji, przy zapewnionej dyskrecję.

Jadwiga Spychała

właściciel Boto Nieruchomości od 1992 roku Certyfikowany doradca i ekspert w obrocie nieruchomości.
Licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomości (licencja nr 177).
Współwłaściciel miesięcznika „Rynek Nieruchomości Dolny Śląsk”.
Członek Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON, Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
W swojej pracy zawodowej pełniła funkcje pełnomocnika ds. licencji zawodowych, była współwłaścicielem spółki Grupa Deweloperska ING Holding oraz wiceprezesem Stowarzyszenia DOSPON.
Członek grupy BNI organizacji zrzeszającej przedsiębiorców na całym świecie.
Założyciel i prezes charytatywnie działającego „Stowarzyszenia Spełniania Marzeń”.
Ambasador aktywności kobiet w życiu publicznym – „Aktywność kobiet”
Prywatnie maluje obrazy,interesuje się rozwojem osobistym i tematem fizyki kwantowej. Jest autorem metody pracy z emocjami.Gra w amatorskim teatrze, a w wolnych chwilach, maluje obrazy.

Zapraszam do współpracy
Jadwiga Spychała
tel: +48 603 851 917


„U siebie mimo lat” – osoby, z którymi współpracuję przy projekcie dla Seniorów

Aby podążać z Duchem czasu i jeszcze bardziej zadbać o komfort życia naszych klientów realizuje dwa nowe projekty:

Projekt dla Seniorów    „U Siebie mimo lat„

oraz projekt dla każdego klienta „Zdrowie w domu”