Soft Lofty Legnicka okazja ostatnie lokale !

Proponujemy Państwu odkupienie rezerwacji mieszkań w budowanym właśnie kompleksie Soft Lofty Legnicka na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej i Przedmiejskiej we Wrocławiu.
Wolnych lokali tego typu już nie ma w budynku!
Idealnie skomunikowane miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Magnolia oraz nowo wybudowanego kompleksu biurowego. Mieszkania mogą być przeznaczone pod wynajem dla zagranicznych pracowników w/w kompleksu.
Soft Lofty Legnicka to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który swoją niebanalną estetyką nawiązującą do zabytkowych loftów, wpisze się w klimat miejsca, w którym powstaje. Klinkierowa elewacja nada inwestycji ponadczasowej elegancji, podkreśli jej wyjątkowy i industrialny charakter. Znakomite doświetlenie pomieszczeń zapewnią duże stylowe okna podzielone szprosami, które swoim kształtem nawiążą do dawnych zabudowań. Dopełnieniem projektu będą balkony wykończone metalowymi zdobieniami. Oryginalny wygląd będzie harmonizował z ponadprzeciętną jakością – najwyższej klasy materiały wykorzystane do budowy inwestycji będą stanowiły gwarancję trwałości i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja na 9 kondygnacjach pomieści 139 mieszkań o powierzchni od 24 do 56 mkw oraz 2 lokale użytkowe w parterze. Zróżnicowane i funkcjonalne układy mieszkań zapewnią duże możliwości aranżacyjne. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano II-kondygnacyjny garaż podziemny. Do każdego z lokali przynależeć będzie balkon lub taras.

Cena od 249.332,00 zł do 250.981,50 zł.
Do odstąpienia jest 5 mieszkań o powierzchni 33 m2.
Wszystkie mieszkania są w jednym pionie od II do VI piętra.
Cena wynika z różnicy pięter.

Koszt odkupienia umowy rezerwacji za każde mieszkanie to 35.000,- zł
Po odkupieniu rezerwacji trzeba będzie podpisać z deweloperem umowę i dopłacić po około 15.000,- zł (do 10% wartości mieszkania).
Reszta wpłaty w ustalonych z developerem terminach.

Zakończenie inwestycji w IIIQ 2018 roku.
Serdecznie zapraszamy.