O firmie 2018-02-09T11:05:07+00:00

O firmie

SOLIDNOŚĆ  po prostu!

Jesteśmy jednym z pierwszych biur nieruchomości, założonych na wrocławskim rynku. Od 25 lat specjalizujemy się w doradztwie i przeprowadzaniu transakcji kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości: mieszkań, domów, gruntów i obiektów komercyjnych na terenie Wrocławia i okolic. Z naszej wiedzy i doświadczenia na co dzień korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni, m.in. deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki. Dbamy o najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych dla Państwa usług. Zlecenia realizujemy w sprawnie działającym zespole. Ponadto korzystamy z wiedzy współpracujących z nami architektów, inżynierów budowlanych, księgowych, doradców kredytowych oraz prawników i kancelarii notarialnych. Dla bezpieczeństwa Państwa transakcji posiadamy polisę ubezpieczeniową. W ostatnim czasie wprowadziliśmy innowacyjną usługę BOTO DECORS – sprawdź, na czym polega.

Zapraszamy do współpracy,
Jadwiga Spychała z zespołem BOTO.

 

 
 
 
 
 

 Właściciel Boto Nieruchomości.

Certyfikowany doradca i ekspert w obrocie nieruchomości.
Licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomości (licencja nr 177).
Współwłaściciel miesięcznika „Rynek Nieruchomości Dolny Śląsk”.
Członek Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON, Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
W swojej pracy zawodowej pełniła funkcje pełnomocnika ds. licencji zawodowych, była współwłaścicielem spółki Grupa Deweloperska ING Holding oraz wiceprezesem Stowarzyszenia DOSPON.
Założyciel i prezes charytatywnie działającego „Stowarzyszenia Spełniania Marzeń”.
Ambasador aktywności kobiet w życiu publicznym – Aktywność kobiet.
Prywatnie maluje obrazy i interesuje się tematem fizyki kwantowej.