Apartamenty Matejki 2018-01-26T11:28:35+00:00

Apartamenty Matejki 3 Garden View Residence

 

Projekt renowacji i komercjalizacji zabytkowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Matejki 3 to jedna z pionierskich rewitalizacji mieszkaniowych we Wrocławiu. Zaprojektowany na początku XX wieku w stylu eklektycznym budynek wyróżnia się wysokimi walorami architektoniczno-estetycznymi.

Boniowany parter, wykusz ciągnący się przez wszystkie kondygnacje w lewej części kamienicy, a także bogato dekorowana klatka schodowa współgra z nowocześnie zaprojektowanymi wnętrzami. Dzięki pracom renowacyjnym zostaną odtworzone misternie wykonane i niezwykle efektowne detale architektoniczne, a cała nieruchomość odzyska swój dawny blask.

Na jej 5 kondygnacjach powstanie ponad 20 luksusowych apartamentów, zaprojektowanych z myślą o wyrafinowanych gustach najbardziej wymagających klientów. Z poddasza kamienicy oraz ostatnich kondygnacji budynku rozciąga się zapierający widok na skryty w zieleni oraz wieżach kościołów Ostrów Tumski.

Unikalny wygląd i charakter nieruchomości niezaprzeczalnie zalicza ją do pereł architektury Wrocławia. Położona w samym sercu miasta, odrestaurowana z najwyższą klasą i pieczołowitością, posiada wszystkie cechy charakteryzujące wymarzone miejsce do zamieszkania. Inwestorzy umiejący docenić bezpieczeństwo tzw. twardych aktywów, z pewnością będą mogli czerpać wysokie zyski z wynajmu swoich apartamentów, których obsługę będą mogli w pełni powierzyć naszemu wyspecjalizowanemu personelowi.

 

Rzut pięter 1, 2, 3, 4

 

Rzut piętra 5