Apartamentowiec Loftowy Stawowa 2018-01-26T11:28:35+00:00

Apartamentowiec Loftowy Stawowa

 

 

Stawowa CITY to projekt renowacji i komercjalizacji kompleksu 5 kamienic o łącznej powierzchni 7.300 mkw, położonego w kwartale dzielnicy Stare Miasto. Łatwy dostęp na teren nieruchomości zapewniają wejścia aż z trzech stron od ul. Kołłątaja, ul. Kościuszki oraz ul. Stawowej.

Kompleks kamienic przy ul. Stawowej 10 leży w ścisłym centrum Wrocławia. Zaledwie 270 m dzieli lokalizację od Dworca Głównego oraz nieopodal powstającej największej Galerii Handlowej Wroclavia, która już w tym roku zostanie oddana do użytku. W odległości linii prostej 880 m na północ rozciąga się malowniczy Rynek Starego Miasta, do którego spacerem dojdziemy w 17 minut, a przejazd samochodem zajmie raptem 7 minut.

Bliskość wszystkich lokalnych linii tramwajowych i autobusowych zapewnia świetne połączenie nieruchomości z pozostałymi częściami miasta. Na terenie całej dzielnicy oprócz funkcjonalnie zaplanowanej infrastruktury handlowo-usługowej znajdują się również liczne centra edukacyjne i medyczne.

Dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, przykładamy szczególną uwagę do wyglądu. Budynki, tworzące spójny kompleks kamienic Stawowa CITY, wyróżniają się indywidualnym charakterem i łączą nowoczesny design z poszanowaniem architektonicznej historii Wrocławia. Wyjątkowość inwestycji podkreśli między innymi przełożenie typowego dla Wrocławskiej architektury wzoru ceramicznych płyt, którymi wykładane są wejściach do klatek schodowych na fasadę kamienicy oraz wprowadzenie elementów zieleni ciągnących się ze szczytowych ścian budynku. Zabudowa skupiona jest wokół przestronnego dwupoziomowego dziedzińca oferującego łatwy dostęp do lokali o charakterze usługowym, pełnego kafejek i lokali gastronomicznych.

 

Rzut piętro 5

Rzut piętra 2, 3, 4

W celu zapoznania się ze szczegółami prosimy o kontakt.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.